فروش سنگ ساختمان
خانه / تراورتن / تراورتن سفید|عباس آباد بی موج به همراه لیست قیمت
تراورتن سفید عباس آباد
تراورتن سفید عباس آباد

تراورتن سفید|عباس آباد بی موج به همراه لیست قیمت

تراورتن سفید عباس آباد یکی از مشهورترین سنگ ساختمانی در محلات است که به صورت موج دار و بی موج تولید می شود و به همراه لیست قیمت  به شما معرفی می شود.

شرکت ها و پیمانکاران بزرگ و حتی پروژه های کوچک از انواع سنگ های ساختمانی در نما، کف و یا برای دیوارها و لابی ها و استخرها از انواع سنگ های ساختمانی استفاده می کنند که یکی از مشهورترین آن ها تراورتن سفید عباس آباد است که به جرات می توان گفت یکی از زیباترین و باکیفیت ترین سنگ های ساختمانی است.

تراورتن سفید عباس آباد
تراورتن سفید عباس آباد

لیست قیمت تراورتن سفید عباس آباد

از جمله سنگ های تراورتن که نه تنها در بازار داخلی بلکه برای فروش و صادرات بسیار پرمصرف است سنگ تراورتن عباس آباد که این سنگ بیشتر به صورت بی موج و موج دار فرآوری می شود و می توانید انواع سنگ تراورتن عباس آباد را در سایت به انضمام عکس ها و موارد مصرف و همچنین لیست قیمت آن ها را مشاهده نمایید.

 توجه:

            برای دریافت لیست قیمت با کارشناس فروش سایت تماس بگیرید.به علت نوسان قیمت تراورتن عباس آباد مجبور به حذف لیست قیمت شدیم.

سنگ تراورتن عباس آباد دارای سورت های متنوع است و همان طور که می دانید بر اساس سورت های مختلف، قیمت ها هم متنوع خواهد بود.

تراورتن سفید عباس آباد

برای این که سنگ تراورتن مورد نظر خود را دریافت کنید می توانید از اطلاعات سایت بهره مند شوید و چنانچه در سایت سنگ مورد نظر خود را پیدا نگریدی می توانید عکس ها و لیست قیمت ها را به صورت رایگان دریافت کنید و محدودیتی در این مورد وجود ندارد.

سنگ عباس آباد و قیمت های متنوع

سنگ عباس آباد و قیمت های متنوع

سنگ عباس آباد تراورتن سفید چه به صورت موج دار و چه به صورت بی موج برش داده شود طرفداران خاص خود را دارد و البته نوع ساختمان و میزان هزینه ها و ساخت و استفاده از سنگ در هر پروژه هم در سفارش سنگ مورد نظر موثر خواهد بود.سنگ عباس آباد به نام های زیر در بازار سنگ وجود دارد:

  • تراورتن عباس آباد موجدار
  • تراورتن عباس آباد سفید
  • تراورتن عباس آباد بی موج
  • تراورتن عباس آباد موج ریز
  • تراورتن عباس آباد موج کبریتی
  • تراورتن عباس آباد دنده گاوی
  • تراورتن عباس آباد کرم

که هر کدام از این سنگ هایی که نام بریدم دارای سورت بندی مختلفی هست بنابر این در قیمت سنگ تراورتن عباس آباد تاثیر دارند. برای اینکه از قیمت به روز سنگ تراورتن عباس آباد مطلع شوید با ما تماس بگیرید.

سنگ تراورتن عباس آباد در نمای ساختمان

سنگ تراورتن عباس آباد در نمای ساختمان

سنگ تراورتن عباس آباد در بین سنگ های سفید و کرم از جنس خوبی برخوردار هست. سنگی پر هست و داراری سوراخ های کمتری به نسبت دیگر تراورتن ها است. در عکس بالا مشاهده می کنید که مشتری عزیزمان سنگ تراورتن عباس آباد سفید را به نمای خانه ویلایی خود کار کرده است و زیبایی نما را چندین برابر کرده است.

در فیلم بالا هم مشاهده می کنید که گل های سنگی که برای قاب بالای دیوار نیاز داشتن برای مشتری عزیز آماده گردید و نما و جلوه ی زیبایی را به ساختمان ایشان بخشید .

برای مشاوره و خرید سنگ تراورتن عباس آباد با ما ارتباط بگیرید.

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید مهدی حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124575671
شماره تلفن ثابت : 08843229080
شماره فکس:08643227320
آدرس کانال: stonekian@
پست الکترونیکی: info@apadanakianstone.com

مطلب پیشنهادی

تراورتن حاجی آباد نما

فروش عمده تراورتن حاجی آباد درجهD5 با قیمتی استثنایی

فروش عمده تراورتن حاجی آباد و گرید و درجه D5 با قیمتی استثنایی آغاز شده …

مشاوره و فروش