فروش سنگ ساختمان
خانه / مرمر / صادرات سنگ ریزه مرمر به کشور عراق
موزاییک و سنگ مرمر
موزاییک و سنگ مرمر

صادرات سنگ ریزه مرمر به کشور عراق

صادرات سنگ ریزه مرمر از طریق این مجموعه به کشورهای همسایه با بهترین شرایط و به سریع ترین زوش ممکن انجام می شود.سنگ ریزه مرمر به چه کار می آید و چه مصارفی دارد؟ 

سنگ ریزه مرمر
سنگ ریزه مرمر

همان طور که می دانید شن و سنگریزه و قلوه سنگ های مرمر به عنوان عنصری زیبا  که قابلیت فرم دهی بالا دارد و همچنین در طرح های مدرن امروزی برای دکوراسیون داخلی و فضای سبز و نمای ساختمان و فضای سبز به کار برده می شود کاربرد وسیع و گشترده ای دارد.

صادرات سنگ ریزه مرمر به کشورهای همسایه

کشور عراق به جهت نزدیکی و روابط اقتصادی با کشور ایران همواره درخواست صادرات سنگ ریزه مرمر ایران را در دستور کار خود دارد و به جهت این که سنگ مرمر از زیبایی و شفافیت خاصی برخوردار است و سنگ ریزه آن هم کاربرد بالایی دارد صادرات سنگ ریزه مرمر در بهترین شرایط ممکن از طریق این مجموعه انجام می شود.

صادرات سنگ ریزه به عراق

صادرات سنگ ریزه به عراق

سنگ ریزه مرمر دارای سنگ و رنگ های متنوع است مانند سایز دو، سه، و چهار و در رنگ های سفید و دانه بندی های متنوع فروش و صادرات این سنگ صورت می گیرد.

مصارف سنگ ریزه مرمر

همان طور که در بالا ذکر کردیم مصرف سنگ ریزه ها و شن ها در دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی ساختمانی مصرف بالایی دارد.در صنعت موزاییک سازی هم این سنگ ریزه های مرمر به کار می رود.

سنگ مرمر و موزاییک
سنگ مرمر و موزاییک

انواع سنگ ریزه ها و سنگ های درجه یک با رنگ های طبیعی و دانه بندی شده می توانند از طریق این مجموعه در اختیار خریداران قرار بگیرند.

شن و سنگ ریزه تزئینی با خاصیت هماهنگی که با محیط دارد به سرعت و با کمترین هزینه باغ و ویلاها را زیبا و متحول می کند.

سنگ ریزه

 

نمودار صادرات ایران به عراق

در سال های اخیر روند صادرات کالا و به خصوص سنگ های ساختمانی به کشور عراق رو به افزایش بوده است که بایستی از این فرصت پیش آمده بهترین استفاده را کرد.  سنگ های ساختمانی که قیمت پایینی دارند یا قیمت مناسب هستند توانستن بازار صادرات به  کشور عراق را در دست بگیرند.در زیر نمودار صادرات از سال ۱۳۸۶ تا سال ۱۳۹۸ را نشان می دهد.

نمودار صادرات به عراق

 

سنگ ها و سنگ ریزه های تزئینی را می توانید در رنگ ها و ابعاد متنوع درعکس های موجود در سایت مشاهده و شرایط فروش صادرات سنگ ریزه مرمر را جویا شوید و دریافت کنید.

همچنین کسانی که معادن سنگ مرمر در رنگ های مختلف دارند ما برای فروش و صادرات سنگ های لاشه و سنگ ریزه اعلام آمادگی می کنیم.

منبع سایت: www.sangmarmarit.ir

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید مهدی حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124575671
شماره تلفن ثابت : 08843229080
شماره فکس:08643227320
آدرس کانال: stonekian@
پست الکترونیکی: info@apadanakianstone.com

مطلب پیشنهادی

سنگ مرمر صورتی افغانستان

مرکز پخش بهترین مرمر سفید و صورتی افغانستان

مرکز پخش بهترین مرمر سفید و صورتی افغانستان که از طریق خرید اینترنتی و ثبت …

مشاوره و فروش