فروش سنگ ساختمان
خانه / تراورتن / خرید بدون واسطه تراورتن حاجی اباد
نمای کار شده با تراورتن حاجی آباد

خرید بدون واسطه تراورتن حاجی اباد

خرید بدون واسطه تراورتن حاجی اباد به شما این امکان را میدهد که سنگ تراورتن را با قیمتی مناسب و به صورت مستقیم تهیه کنید بدون این که دست واسطه ای در کار باشد.

سنگ تراورتن حاجی اباد

از جمله برندهای معروف و شناخته شده در ایران و جهان سنگ تراورتن حاجی اباد میباشد که بسیار مرغوب بوده و طرفداران زیادی دارد این سنگ در رنگ های مختلفی به بازار عرضه میشود رنگ های سنگ تراورتن حاجی اباد از رنگ تیره شروع میشود تا کرم، کرم روشن و در نهایت به سفید ختم میشود.

کوپ تراورتن حاجی آباد
معادن سنگ تراورتن حاجی اباد در شهرستان محلات واقع شده که این سنگ را از دل معادن ان استخراج میکنند و اکثر برای زیبا سازی نمای بیرونی ساختمان استفاده میشود.

کاربرد سنگ تراورتن حاجی اباد

همان طور که اشاره کردیم سنگ تراورتن حاجی اباد بیشتر برای نمای بیرونی ساختمان استفاده میشود اما به علت جنس خوبی که دارد در قست های داخلی ساختمان هم استفاده میشود.
سنگ تراورتن های حاجی اباد با توجه به نوع برشی که دارد و همچنین رنگ بندی که دارد به صورت:

تقسیم بندی میشود اما بیشتر به صورت بی موج از معادن حاجی اباد استخراج میشود که از این نوع سنگ بیشتر در نماهای رومی استفاده میشود.

تراورتن حاجی اباد

قیمت سنگ تراورتن های حاجی اباد

سنگ تراورتن های حاجی اباد به علت کیفیتی که دارد و همچنین تنوع در رنگ مورد علاقه و پسند بسیاری قرار میگیرد و همین کیفیت و تنوع در رنگ است که نرخ قیمت ها را مشخص میکند و در تعیین قیمت تاثیر به سزایی دارد و با توجه به همین دو مورد رنگ های تیره سنگ تراورتن حاجی اباد از قیمت پایین تری نسبت به رنگ های روشن برخوردار است و همچنین هر چه به سمت رنگ های کرم، کرم روشن و سفید نزدیک تر میشویم قیمت ان نیز به مراتب بالاتر میرود.

لیست قیمت تراورتن حاجی آباد

خرید بدون واسطه سنگ تراورتن حاجی اباد

به علت مقاومت بالا و ساب پذیری خوب سنگ تراورتن حاجی اباد این سنگ از پرکاربرد ترین سنگ ها در صنعت ساختمان سازی میباشد و همچنین همین دو عامل باعث شده معادن سنگ تراورتن حاجی اباد در شهرستان محلات واقع در استان مرکزی شهرت جهانی داشته باشد.
این سنگ بعد از استخراج از معادن حاجی اباد در کارخانه برش زده میشود و راهی بازار مصرف میشود در این بین ما سعی کردیم که برای صرفه جویی در وقت و هزینه شما به صورت مستقیم این سنگ را عرضه کنیم بدون این که دست واسطه ای در کار باشد شما میتوانید با مراجعه به سایت با کارشناسان ما در تماس باشید تا سنگ مورد نظر خود را با قیمتی مناسب تر و کیفیتی خوب تهیه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید مهدی حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124575671
شماره تلفن ثابت : 08843229080
شماره فکس:08643227320
آدرس کانال: stonekian@
پست الکترونیکی: info@apadanakianstone.com

مطلب پیشنهادی

تراورتن سفید عباس آباد

تراورتن سفید|عباس آباد بی موج به همراه لیست قیمت

تراورتن سفید عباس آباد یکی از مشهورترین سنگ ساختمانی در محلات است که به صورت …

مشاوره و فروش